Pochodzenie nazwiska Yukhnini

To godne uwagi nazwisko ma korzenie w starożytnej Grecji, chociaż z bardzo niejasnych powodów jest patronem Anglii. Pochodzi od greckiego imienia „Georgios” oznaczającego rolnika, imię to było używane w Europie przez cały okres wczesnego chrześcijaństwa męczennik z III wieku, rzekomo zabity pod Nikomedią w roku 303. Popularność tego imienia znacznie wzrosła w okresie słynnych wypraw krzyżowych w XI i XII wieku, kiedy powracający krzyżowcy i pielgrzymi weszli w zwyczaj nadawania dzieciom imion po postaciach biblijnych ze Starego Testamentu.

(Św.) Jerzy odegrał dużą rolę w tym odrodzeniu, a kiedy król Anglii Edward 111. założył Order Podwiązki w 1348 r., Zrobił to pod zakładanym patronatem św. Jerzego. Od XII w. n.e. i od początku wprowadzania nazwisk nazwisko rozwinęło się w ponad dwustu formach pisowni, począwszy od George, Jorg, Georgius, Zorzi i Hurche, po Gerge, Horick, Jorat, Jegorow, Djordjevic, Jegorczenko i Gyurković! Wczesne przykłady zapisu nazwiska zaczerpnięte z autentycznych rejestrów i statutów to Everadus Georgii z Hamburga w Niemczech w roku 1256 oraz William George w księgach londyńskich z 1412 r. William Georgeson był właścicielem ziemskim w Szkocji, mającym dzierżawę Coupar Grange, w 1471 r., podczas gdy Henry George, lat 19, był jednym z pierwszych osadników w Nowym Świecie, odnotowany w Wirginii w 1635 r. Pierwszym znanym zapisem nazwiska rodowego jest Hugo Georgii, z hrabstwo Norfolk w Anglii, w 1222 r.


Nazwisko Yukhnini. Genealogia, pochodzenie, historia, znaczenie i ważność

Pochodzenie, herb lub różne herby heraldyczne oraz bibliografia, w której wspomniano nazwisko yukhnini, są częścią tego ekscytującego badania. W oparciu o to, co wiemy o sposobie powstawania nazwisk, możemy zaoferować realistyczne wyjaśnienie pochodzenia yukhnini.

Nazwisko Yukhnini na świecie

Lista krajów z największą obecnością osób o nazwisku yukhnini daje nam perspektywę na historię nazwiska, wykraczającą poza jego pochodzenie, skupiając się na jego migracjach.

Historia Yukhnini

Dla osób takich jak Ty, zainteresowanych historią ukrytą za nazwiskiem yukhnini, niezbędne jest znalezienie wszelkiego rodzaju informacji, zarówno bezpośrednich, jak i pośrednich, które pomogą zbudować solidną opowieść o tym, jak rozwinęło się narodzenie i ekspansja yukhnini. W poniższych liniach znajdziesz wszystko, co udało nam się zebrać na temat nazwiska yukhnini.

Utrzymujemy naszą stronę internetową w aktualnym stanie dzięki własnym badaniom oraz dzięki wkładom osób takich jak Państwo, po weryfikacji; więc jeśli mają Państwo informacje na temat yukhnini i je nam przekażecie, zaktualizujemy je na naszej stronie.

Znaczące postacie o nazwisku Yukhnini

Niestety, nie wszystkie wkłady osób noszących nazwisko yukhnini zostały odnotowane przez kronikarzy tamtych czasów. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, nosi nazwisko yukhnini, możecie potencjalnie zbudować ilustrowane rodowody dzięki waszym wysiłkom i cnocie.

Nazwisko Yukhnini i jego źródła bibliograficzne

Pochodzenie, historia, herb lub różne herby oraz heraldyka yukhnini są odnotowane w wielu źródłach i dokumentach, które należy znać, aby lepiej je skompilować. Dostęp do archiwów miejscowości lub miejsc, w których urodzili się i żyli przodkowie, jest oczywiście dobrym sposobem na śledzenie pochodzenia yukhnini.

ŹRÓDŁA

Te źródła są niezbędne do rozpoczęcia zrozumienia yukhnini, a także nazwisk ogólnie.

 1. Yukhnin
 2. Ygonin
 3. Yashmina
 4. Yusmeni
 5. Yashunin
 6. Yesenin
 7. Yajamin
 8. Yasmin
 9. Yasmina
 10. Yeasmin
 11. Yesmin
 12. Yasmine
 13. Yasemin
 14. Yazmina
 15. Yassmine
 16. Yassmina
 17. Yassmin
 18. Yasmani
 19. Yesmina
 20. Yazmin
 21. Ysmenia
 22. Yakaman
 23. Yaconanti
 24. Yackiminie
 25. Yushmanov
 26. Yakimenko
 27. Yasmeen
 28. Yeganyan
 29. Yasmany
 30. Yagnam
 31. Ysmanov
 32. Yakymenko
 33. Yacaman
 34. Yagnenkov