Pochodzenie nazwiska Verrechia

Włoskie nazwiska są najtrudniejsze do dokładnego zbadania, ponieważ aż do XX wieku powszechną praktyką było zachowanie jednej lub dwóch liter pochodnej formy podstawowej. Ponadto, podobnie jak w tym przypadku, formie podstawowej nadano dalsze warianty poprzez ciągłe dodawanie zdrobnień patronimicznych, aby stworzyć „syn i syn i syn”. W przypadku „Verrechia” uważamy, że nazwa „podstawowa” jest formą „verde” oznaczającą „kwitnąć” lub łacińskiego „ver” oznaczającego „prawdę” plus różne formy zdrobnienia - eti-echi-ello itp.

Dziwnie i niezwykle nazwa w „zangielizowanej” formie pojawia się w Anglii, jak pokazano poniżej, w XVII i XVIII wieku. Ruth Verrecka zostaje ochrzczona w kościele St. Botolphs w Londynie 6 czerwca 1725 r., a Elżbieta Veryca (!), również ochrzczona w tym samym kościele 7 lutego 1726 r. Pierwsza pisownia nazwiska rodowego to John Verrecker, który był datowany na 12 czerwca 1608 r., poślubił Agnes Bowen w St. Mari Magdalene w Londynie, za panowania króla Jakuba I w Anglii i V1 w Szkocji, 1603 - 1625. Nazwiska stały się konieczne, gdy rządy wprowadziły podatki osobiste. W Anglii było to znane jako podatek pogłówny. Na przestrzeni wieków nazwiska we wszystkich krajach „rozwijały się”, często prowadząc do zdumiewających wariantów oryginalnej pisowni.

 1. Francja Francja
 2. Anglia Anglia
 3. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone
 4. Belgia Belgia
 5. Szkocja Szkocja
 6. Brazylia Brazylia
 7. Australia Australia
 8. Saint Barthélemy Saint Barthélemy
 9. Republika Dominikańska Republika Dominikańska
 10. Walia Walia
 11. Grecja Grecja

Nazwisko Verrechia. Genealogia, pochodzenie, historia, znaczenie i ważność

Odkrywanie historycznych korzeni nazwiska verrechia jest głęboko interesujące, ponieważ prowadzi nas z powrotem do przodków i krewnych, którzy założyli ten ród. Historia nazwiska verrechia jest, jak większości nazwisk, złożoną i fascynującą podróżą do odległych czasów w celu rozwikłania pochodzenia verrechia. Badanie możliwych początków nazwiska verrechia pozwala nam dowiedzieć się więcej o osobach noszących to nazwisko. W oparciu o to, co wiemy o sposobie powstawania nazwisk, możemy zaoferować realistyczne wyjaśnienie pochodzenia verrechia.

Nazwisko Verrechia na świecie

Chociaż nazwiska mają określone pochodzenie w konkretnym czasie i regionie planety, wiele z nich rozprzestrzeniło się na całym świecie z różnych powodów, jak to jest w przypadku nazwiska verrechia. Jest powszechne, że nazwiska takie jak verrechia stały się znane w miejscach bardzo odległych od ich kraju lub regionu pochodzenia. Odkryj, które to są. Istnieje znaczne prawdopodobieństwo, że verrechia przekroczyło granice swojego miejsca pochodzenia, aby w większym lub mniejszym stopniu osiedlić się w innych częściach świata. Mając do dyspozycji wszystkie informacje, które posiadamy dzisiaj, można stwierdzić, że kraje, w których verrechia jest najbardziej rozpowszechnione, to następujące.

Historia Verrechia

Kronika historyczna dotycząca verrechia opiera się na imponującej serii wydarzeń, które były protagonizowane przez tych, którzy nosili to nazwisko na przestrzeni historii. Historyczna podróż nazwiska verrechia można prześledzić aż do tych, którzy byli jego pierwszymi nosicielami. Czyny, sposób życia, miejsca zamieszkania, relacje rodzinne, jakie mieli, oraz prace, które wykonywali ci, którzy jako pierwsi przyjęli nazwisko verrechia, znajdują się w każdym spojrzeniu wstecz na historię tego rodu. W poniższych liniach znajdziesz wszystko, co udało nam się zebrać na temat nazwiska verrechia.

Sugerujemy, że jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o nazwisku verrechia, spróbujcie je zlokalizować za pomocą sugerowanych przez nas źródeł bibliograficznych. Mogą Państwo regularnie odwiedzać naszą stronę, aby uzyskać więcej informacji na temat pochodzenia nazwiska verrechia, ponieważ często przyjmujemy znaczące wkłady od innych osób zainteresowanych heraldyką i historią nazwisk. Jest powszechne, że miłośnicy genealogii i nazwisk dostarczają nam informacji o szczególnej wartości, dlatego dane, które oferujemy na temat pochodzenia verrechia, mogą ulec zmianie.

Znaczące postacie o nazwisku Verrechia

Jest więcej niż prawdopodobne, że w historii ludzkości istnieli wybitni ludzie o nazwisku verrechia. Niestety, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie wszystkie osoby o nazwisku verrechia, które dokonały znaczących czynów, zostały uwzględnione w kronikach i zapisach historycznych. Zakładamy, że były znaczące wkłady w ludzkość dokonane przez osoby o nazwisku verrechia, chociaż nie wszystkie zostały udokumentowane do naszych czasów. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, nosi nazwisko verrechia, możecie potencjalnie zbudować ilustrowane rodowody dzięki waszym wysiłkom i cnocie. Naszym pragnieniem jest wyróżnienie w tej sekcji tych osób o nazwisku verrechia, które z różnych powodów zostawiły swój ślad w biegu historii.

Nazwisko Verrechia i jego źródła bibliograficzne

Dzięki ważnej rewizji bibliograficznej udało nam się do tej pory zgromadzić informacje o heraldyce, historii i genealogii verrechia. Nie trzeba dodawać, że konsultacja źródeł bibliograficznych i dokumentalnych jest niezbędna, aby uzyskać dostęp do informacji o pochodzeniu nazwiska verrechia. Bibliografia zawiera informacje związane z nazwiskiem verrechia, co pozwala nam lepiej zrozumieć jego znaczenie. Dostęp do archiwów miejscowości lub miejsc, w których urodzili się i żyli przodkowie, jest oczywiście dobrym sposobem na śledzenie pochodzenia verrechia.

ŹRÓDŁA

Te źródła są niezbędne do rozpoczęcia zrozumienia verrechia, a także nazwisk ogólnie.

 1. Verrecchia
 2. Verrecchio
 3. Verrochi
 4. Varrichio
 5. Verrocchi
 6. Verreck
 7. Verrucci
 8. Verroca
 9. Varcia
 10. Varricchio
 11. Verch
 12. Verche
 13. Vereecke
 14. Verica
 15. Verrico
 16. Verrusio
 17. Versch
 18. Verweij
 19. Verzea
 20. Verghi
 21. Verega
 22. Verheij
 23. Vurchio
 24. Vereecque
 25. Verres
 26. Varracchio
 27. Vareschi
 28. Verrick
 29. Varca
 30. Varoch
 31. Veires
 32. Verac
 33. Veragua
 34. Veraza
 35. Verce
 36. Vercey
 37. Vercoe
 38. Vereeke
 39. Veres
 40. Vereyck
 41. Verez
 42. Verga
 43. Verge
 44. Vergi
 45. Vergua
 46. Verhaeghe
 47. Veris
 48. Verke
 49. Verros
 50. Verse