Pochodzenie nazwiska Vannella

Wywodzi się z modyfikacji aferezy imienia Jan (od hebrajskiego Yehohanan, „Bóg zmiłował się / dar Boży”). Początek tych nazwisk można znaleźć w drugiej połowie XIII wieku u sieneńskiego malarza Francesco di Vannuccio.

Nazwisko Vanni jest typowe dla Toskanii, ale występuje w całej środkowej i wschodniej Ligurii.

Vannino, prawie wyjątkowy, jest prawdopodobnie spowodowany błędami transkrypcji.

Vannuccini, mniej powszechne, jest typowe dla obszaru między Sieną a Arezzo.

 1. Włochy Włochy
 2. Argentyna Argentyna
 3. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone
 4. Indie Indie
 5. Niemcy Niemcy
 6. Hiszpania Hiszpania
 7. Anglia Anglia
 8. Irlandia Irlandia

Nazwisko Vannella. Genealogia, pochodzenie, historia, znaczenie i ważność

Historia nazwiska vannella jest, jak większości nazwisk, złożoną i fascynującą podróżą do odległych czasów w celu rozwikłania pochodzenia vannella. Pochodzenie, herb lub różne herby heraldyczne oraz bibliografia, w której wspomniano nazwisko vannella, są częścią tego ekscytującego badania.

Nazwisko Vannella na świecie

Jest powszechne, że nazwiska takie jak vannella stały się znane w miejscach bardzo odległych od ich kraju lub regionu pochodzenia. Odkryj, które to są. Lista krajów z największą obecnością osób o nazwisku vannella daje nam perspektywę na historię nazwiska, wykraczającą poza jego pochodzenie, skupiając się na jego migracjach.

Historia Vannella

Historyczna podróż nazwiska vannella można prześledzić aż do tych, którzy byli jego pierwszymi nosicielami. Dla osób takich jak Ty, zainteresowanych historią ukrytą za nazwiskiem vannella, niezbędne jest znalezienie wszelkiego rodzaju informacji, zarówno bezpośrednich, jak i pośrednich, które pomogą zbudować solidną opowieść o tym, jak rozwinęło się narodzenie i ekspansja vannella.

Mogą Państwo regularnie odwiedzać naszą stronę, aby uzyskać więcej informacji na temat pochodzenia nazwiska vannella, ponieważ często przyjmujemy znaczące wkłady od innych osób zainteresowanych heraldyką i historią nazwisk. Utrzymujemy naszą stronę internetową w aktualnym stanie dzięki własnym badaniom oraz dzięki wkładom osób takich jak Państwo, po weryfikacji; więc jeśli mają Państwo informacje na temat vannella i je nam przekażecie, zaktualizujemy je na naszej stronie.

Znaczące postacie o nazwisku Vannella

Niestety, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie wszystkie osoby o nazwisku vannella, które dokonały znaczących czynów, zostały uwzględnione w kronikach i zapisach historycznych. Niestety, nie wszystkie wkłady osób noszących nazwisko vannella zostały odnotowane przez kronikarzy tamtych czasów. Naszym pragnieniem jest wyróżnienie w tej sekcji tych osób o nazwisku vannella, które z różnych powodów zostawiły swój ślad w biegu historii.

Nazwisko Vannella i jego źródła bibliograficzne

Nie trzeba dodawać, że konsultacja źródeł bibliograficznych i dokumentalnych jest niezbędna, aby uzyskać dostęp do informacji o pochodzeniu nazwiska vannella. Pochodzenie, historia, herb lub różne herby oraz heraldyka vannella są odnotowane w wielu źródłach i dokumentach, które należy znać, aby lepiej je skompilować.

ŹRÓDŁA

Te źródła są niezbędne do rozpoczęcia zrozumienia vannella, a także nazwisk ogólnie.

 1. Vanella
 2. Vannell
 3. Vannelli
 4. Vanelle
 5. Vanelli
 6. Vannulli
 7. Vanwell
 8. Vennell
 9. Vannel
 10. Vanela
 11. Vonella
 12. Vanilla
 13. Vanel
 14. Vanhall
 15. Vanheel
 16. Vanhill
 17. Vanhulle
 18. Vanniel
 19. Van well
 20. Van welle
 21. Vianelli
 22. Vianello
 23. Vinelli
 24. Vanhala
 25. Vanhille
 26. Van hell
 27. Vinuela
 28. Vaniel
 29. Vanalli
 30. Vannoli
 31. Vanheule
 32. Vanmala
 33. Vanhal
 34. Vanlew
 35. Vanley
 36. Vanloh
 37. Vanloo
 38. Vanlue
 39. Vanly
 40. Vanmaele
 41. Vanmol
 42. Van hulle
 43. Van loo
 44. Van niel
 45. Van weel
 46. Van wel
 47. Van wely
 48. Venel
 49. Vinall
 50. Vinel