Pochodzenie nazwiska De sio

Powinna wywodzić się od odmian średniowiecznej nazwy Desiderio.

Nazwisko De Sio pochodzi z Kampanii, w szczególności z Salerno i Neapolu.

 1. Włochy Włochy
 2. Argentyna Argentyna
 3. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone
 4. Urugwaj Urugwaj
 5. Anglia Anglia
 6. Szwajcaria Szwajcaria
 7. Brazylia Brazylia
 8. Francja Francja
 9. Wenezuela Wenezuela
 10. Kanada Kanada
 11. Belgia Belgia
 12. Niemcy Niemcy

Nazwisko De sio. Genealogia, pochodzenie, historia, znaczenie i ważność

Historia nazwiska de_sio jest, jak większości nazwisk, złożoną i fascynującą podróżą do odległych czasów w celu rozwikłania pochodzenia de_sio. Możemy próbować prześledzić genealogię nazwiska de_sio, a oprócz pierwotnych miejsc de_sio, możemy dowiedzieć się, gdzie obecnie można znaleźć osoby o nazwisku de_sio.

Nazwisko De sio na świecie

Jest powszechne, że nazwiska takie jak de_sio stały się znane w miejscach bardzo odległych od ich kraju lub regionu pochodzenia. Odkryj, które to są. Mobilność osób noszących nazwisko de_sio sprawiła, że jest ono obecne w różnych krajach, jak można stwierdzić.

Historia De sio

Historyczna podróż nazwiska de_sio można prześledzić aż do tych, którzy byli jego pierwszymi nosicielami. Historia, heraldyka, herby i ewentualna szlachectwo nazwiska de_sio są rozproszone w dokumentach na różnych obszarach i w różnych okresach historycznych, dlatego konieczne jest złożenie skomplikowanej układanki, aby zbliżyć się do faktów z realistycznego punktu widzenia.

Mogą Państwo regularnie odwiedzać naszą stronę, aby uzyskać więcej informacji na temat pochodzenia nazwiska de_sio, ponieważ często przyjmujemy znaczące wkłady od innych osób zainteresowanych heraldyką i historią nazwisk. Prosimy mieć na uwadze, że jeśli są Państwo w stanie dostarczyć więcej danych na temat nazwiska de_sio lub jakiegokolwiek innego nazwiska i jego pochodzenia, będziemy wdzięczni za współpracę z nami poprzez przesłanie nam informacji na temat pochodzenia de_sio.

Znaczące postacie o nazwisku De sio

Niestety, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie wszystkie osoby o nazwisku de_sio, które dokonały znaczących czynów, zostały uwzględnione w kronikach i zapisach historycznych. Nazwisko takie jak de_sio może połączyć osobę z ilustrowanym rodowodem i wybitnym herbem. Jednakże należy pamiętać, że to indywidualne osoby, poprzez swoje życie i działania, przynoszą sławę i uznanie swoim nazwiskom. Naszym pragnieniem jest wyróżnienie w tej sekcji tych osób o nazwisku de_sio, które z różnych powodów zostawiły swój ślad w biegu historii.

Nazwisko De sio i jego źródła bibliograficzne

Nie trzeba dodawać, że konsultacja źródeł bibliograficznych i dokumentalnych jest niezbędna, aby uzyskać dostęp do informacji o pochodzeniu nazwiska de_sio. Uważamy za bardzo zalecane skorzystanie z następujących źródeł, jeśli pragnie się przeprowadzić badania na temat nazwiska de_sio, jak również wielu innych nazwisk.

ŹRÓDŁA

Te źródła są niezbędne do rozpoczęcia zrozumienia de_sio, a także nazwisk ogólnie.

 1. Desio
 2. Deasie
 3. Deccio
 4. Decio
 5. Desco
 6. Desia
 7. Desko
 8. Deso
 9. Desso
 10. Deuso
 11. Dezio
 12. Dezso
 13. De sy
 14. Diasio
 15. Dosio
 16. Dusio
 17. Deysi
 18. Deisi
 19. Dessi
 20. Dasio
 21. De cao
 22. De sá
 23. De sà
 24. De coo
 25. De asco
 26. De saa
 27. Decsi
 28. De osso
 29. De sa
 30. De cia
 31. Dacio
 32. Dacso
 33. Daguio
 34. Daisie
 35. Dasi
 36. Daso
 37. Dassi
 38. Dassie
 39. Dasso
 40. Da schio
 41. Deas
 42. Dease
 43. Deasey
 44. Deasy
 45. Decia
 46. Decii
 47. Deco
 48. Dees
 49. Deese
 50. Deguia