Pochodzenie nazwiska Chindemi

Powinien on wywodzić się od przydomka wywodzącego się od greckiego słowa kindynos oznaczającego „niebezpieczeństwo” lub też od greckiego czasownika kenteo oznaczającego „kłuć lub ostrogować”.

Nazwisko Chindemi jest specyficzne dla Sycylii, ma mały rodowód w Mesynie iw rejonie Syrakuz, z niewielką obecnością w rejonie Reggio.

 1. Włochy Włochy
 2. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone
 3. Argentyna Argentyna
 4. Wenezuela Wenezuela
 5. Kanada Kanada
 6. Niemcy Niemcy
 7. Belgia Belgia
 8. Francja Francja

Nazwisko Chindemi. Genealogia, pochodzenie, historia, znaczenie i ważność

Historia nazwiska chindemi jest, jak większości nazwisk, złożoną i fascynującą podróżą do odległych czasów w celu rozwikłania pochodzenia chindemi. Pochodzenie, herb lub różne herby heraldyczne oraz bibliografia, w której wspomniano nazwisko chindemi, są częścią tego ekscytującego badania.

Nazwisko Chindemi na świecie

Jest powszechne, że nazwiska takie jak chindemi stały się znane w miejscach bardzo odległych od ich kraju lub regionu pochodzenia. Odkryj, które to są. Lista krajów z największą obecnością osób o nazwisku chindemi daje nam perspektywę na historię nazwiska, wykraczającą poza jego pochodzenie, skupiając się na jego migracjach.

Historia Chindemi

Historyczna podróż nazwiska chindemi można prześledzić aż do tych, którzy byli jego pierwszymi nosicielami. Dla osób takich jak Ty, zainteresowanych historią ukrytą za nazwiskiem chindemi, niezbędne jest znalezienie wszelkiego rodzaju informacji, zarówno bezpośrednich, jak i pośrednich, które pomogą zbudować solidną opowieść o tym, jak rozwinęło się narodzenie i ekspansja chindemi.

Mogą Państwo regularnie odwiedzać naszą stronę, aby uzyskać więcej informacji na temat pochodzenia nazwiska chindemi, ponieważ często przyjmujemy znaczące wkłady od innych osób zainteresowanych heraldyką i historią nazwisk. Utrzymujemy naszą stronę internetową w aktualnym stanie dzięki własnym badaniom oraz dzięki wkładom osób takich jak Państwo, po weryfikacji; więc jeśli mają Państwo informacje na temat chindemi i je nam przekażecie, zaktualizujemy je na naszej stronie.

Znaczące postacie o nazwisku Chindemi

Niestety, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie wszystkie osoby o nazwisku chindemi, które dokonały znaczących czynów, zostały uwzględnione w kronikach i zapisach historycznych. Niestety, nie wszystkie wkłady osób noszących nazwisko chindemi zostały odnotowane przez kronikarzy tamtych czasów.

Nazwisko Chindemi i jego źródła bibliograficzne

Nie trzeba dodawać, że konsultacja źródeł bibliograficznych i dokumentalnych jest niezbędna, aby uzyskać dostęp do informacji o pochodzeniu nazwiska chindemi. Pochodzenie, historia, herb lub różne herby oraz heraldyka chindemi są odnotowane w wielu źródłach i dokumentach, które należy znać, aby lepiej je skompilować.

ŹRÓDŁA

Te źródła są niezbędne do rozpoczęcia zrozumienia chindemi, a także nazwisk ogólnie.

 1. Condemi
 2. Chindamo
 3. Candami
 4. Cundumi
 5. Condomi
 6. Candame
 7. Candamil
 8. Candamio
 9. Candamo
 10. Candini
 11. Cantemir
 12. Centeni
 13. Chandenier
 14. Chandnani
 15. Chandon
 16. Chandwani
 17. Chendon
 18. Chinton
 19. Condom
 20. Condoni
 21. Chandimal
 22. Chinedun
 23. Cownden
 24. Camden
 25. Candan
 26. Candano
 27. Candenas
 28. Candendo
 29. Candiani
 30. Candina
 31. Candon
 32. Canteen
 33. Cantieni
 34. Cantini
 35. Cantoni
 36. Cendan
 37. Cendana
 38. Cendin
 39. Cendon
 40. Centani
 41. Centena
 42. Centeno
 43. Centini
 44. Centoni
 45. Chandanais
 46. Cointin
 47. Comden
 48. Condamine
 49. Condan
 50. Condeminas