Pochodzenie nazwiska Abdulatif

 1. Sudan Sudan
 2. Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska
 3. Etiopia Etiopia
 4. Nigeria Nigeria
 5. Egipt Egipt
 6. Indonezja Indonezja
 7. Bahrajn Bahrajn
 8. Pakistan Pakistan
 9. Filipiny Filipiny
 10. Kuwejt Kuwejt
 11. Katar Katar
 12. Kenia Kenia

Nazwisko Abdulatif. Genealogia, pochodzenie, historia, znaczenie i ważność

Badanie możliwych początków nazwiska abdulatif pozwala nam dowiedzieć się więcej o osobach noszących to nazwisko. Pochodzenie, herb lub różne herby heraldyczne oraz bibliografia, w której wspomniano nazwisko abdulatif, są częścią tego ekscytującego badania.

Nazwisko Abdulatif na świecie

Istnieje znaczne prawdopodobieństwo, że abdulatif przekroczyło granice swojego miejsca pochodzenia, aby w większym lub mniejszym stopniu osiedlić się w innych częściach świata. Mając do dyspozycji wszystkie informacje, które posiadamy dzisiaj, można stwierdzić, że kraje, w których abdulatif jest najbardziej rozpowszechnione, to następujące. Lista krajów z największą obecnością osób o nazwisku abdulatif daje nam perspektywę na historię nazwiska, wykraczającą poza jego pochodzenie, skupiając się na jego migracjach.

Historia Abdulatif

Czyny, sposób życia, miejsca zamieszkania, relacje rodzinne, jakie mieli, oraz prace, które wykonywali ci, którzy jako pierwsi przyjęli nazwisko abdulatif, znajdują się w każdym spojrzeniu wstecz na historię tego rodu. Dla osób takich jak Ty, zainteresowanych historią ukrytą za nazwiskiem abdulatif, niezbędne jest znalezienie wszelkiego rodzaju informacji, zarówno bezpośrednich, jak i pośrednich, które pomogą zbudować solidną opowieść o tym, jak rozwinęło się narodzenie i ekspansja abdulatif.

Jest powszechne, że miłośnicy genealogii i nazwisk dostarczają nam informacji o szczególnej wartości, dlatego dane, które oferujemy na temat pochodzenia abdulatif, mogą ulec zmianie. Utrzymujemy naszą stronę internetową w aktualnym stanie dzięki własnym badaniom oraz dzięki wkładom osób takich jak Państwo, po weryfikacji; więc jeśli mają Państwo informacje na temat abdulatif i je nam przekażecie, zaktualizujemy je na naszej stronie.

Znaczące postacie o nazwisku Abdulatif

Zakładamy, że były znaczące wkłady w ludzkość dokonane przez osoby o nazwisku abdulatif, chociaż nie wszystkie zostały udokumentowane do naszych czasów. Niestety, nie wszystkie wkłady osób noszących nazwisko abdulatif zostały odnotowane przez kronikarzy tamtych czasów. Naszym pragnieniem jest wyróżnienie w tej sekcji tych osób o nazwisku abdulatif, które z różnych powodów zostawiły swój ślad w biegu historii.

Nazwisko Abdulatif i jego źródła bibliograficzne

Bibliografia zawiera informacje związane z nazwiskiem abdulatif, co pozwala nam lepiej zrozumieć jego znaczenie. Pochodzenie, historia, herb lub różne herby oraz heraldyka abdulatif są odnotowane w wielu źródłach i dokumentach, które należy znać, aby lepiej je skompilować.

ŹRÓDŁA

Te źródła są niezbędne do rozpoczęcia zrozumienia abdulatif, a także nazwisk ogólnie.

 1. Abdelatif
 2. Abdullatif
 3. Abdellatif
 4. Abdulahi
 5. Abdulai
 6. Abdularuf
 7. Abdulaziz
 8. Abdul-latif
 9. Abdelatef
 10. Abdelati
 11. Abdeltif
 12. Abdul latif
 13. Abdalahi
 14. Abdelali
 15. Abdelaziz
 16. Abdellati
 17. Abdul-amir
 18. Abdul-aziz
 19. Abdula
 20. Abdulah
 21. Abdulahad
 22. Abdulhadi
 23. Abdulhakim
 24. Abdulhamid
 25. Abdulkadir
 26. Abdulkarim
 27. Abdullahi
 28. Abdulmalik
 29. Abdulnabi
 30. Abdulrahim
 31. Abdoulahi
 32. Abdelasis
 33. Abdeladim
 34. Abdul aziz
 35. Abdul amir
 36. Abdelaati
 37. Abdelazis
 38. Abdul-ali
 39. Abdulsatar
 40. Abdalat
 41. Abdulaev
 42. Abdulaeva
 43. Abdelahi
 44. Abduli
 45. Abdel latif
 46. Abdulahu
 47. Abdulan
 48. Abdulbaki
 49. Abdelazid
 50. Abd-elaziz