Pochodzenie nazwiska Abdulahu

 1. Serbia Serbia
 2. Nigeria Nigeria
 3. Dania Dania
 4. Niemcy Niemcy
 5. Kosowo Kosowo
 6. Chorwacja Chorwacja
 7. Macedonia Macedonia
 8. Szwajcaria Szwajcaria
 9. Anglia Anglia
 10. Szwecja Szwecja
 11. Austria Austria
 12. Belgia Belgia

Nazwisko Abdulahu. Genealogia, pochodzenie, historia, znaczenie i ważność

Odkrywanie historycznych korzeni nazwiska abdulahu jest głęboko interesujące, ponieważ prowadzi nas z powrotem do przodków i krewnych, którzy założyli ten ród. Badanie możliwych początków nazwiska abdulahu pozwala nam dowiedzieć się więcej o osobach noszących to nazwisko.

Nazwisko Abdulahu na świecie

Chociaż nazwiska mają określone pochodzenie w konkretnym czasie i regionie planety, wiele z nich rozprzestrzeniło się na całym świecie z różnych powodów, jak to jest w przypadku nazwiska abdulahu. Istnieje znaczne prawdopodobieństwo, że abdulahu przekroczyło granice swojego miejsca pochodzenia, aby w większym lub mniejszym stopniu osiedlić się w innych częściach świata. Mając do dyspozycji wszystkie informacje, które posiadamy dzisiaj, można stwierdzić, że kraje, w których abdulahu jest najbardziej rozpowszechnione, to następujące.

Historia Abdulahu

Kronika historyczna dotycząca abdulahu opiera się na imponującej serii wydarzeń, które były protagonizowane przez tych, którzy nosili to nazwisko na przestrzeni historii. Czyny, sposób życia, miejsca zamieszkania, relacje rodzinne, jakie mieli, oraz prace, które wykonywali ci, którzy jako pierwsi przyjęli nazwisko abdulahu, znajdują się w każdym spojrzeniu wstecz na historię tego rodu.

Sugerujemy, że jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o nazwisku abdulahu, spróbujcie je zlokalizować za pomocą sugerowanych przez nas źródeł bibliograficznych. Jest powszechne, że miłośnicy genealogii i nazwisk dostarczają nam informacji o szczególnej wartości, dlatego dane, które oferujemy na temat pochodzenia abdulahu, mogą ulec zmianie.

Znaczące postacie o nazwisku Abdulahu

Jest więcej niż prawdopodobne, że w historii ludzkości istnieli wybitni ludzie o nazwisku abdulahu. Zakładamy, że były znaczące wkłady w ludzkość dokonane przez osoby o nazwisku abdulahu, chociaż nie wszystkie zostały udokumentowane do naszych czasów.

Nazwisko Abdulahu i jego źródła bibliograficzne

Dzięki ważnej rewizji bibliograficznej udało nam się do tej pory zgromadzić informacje o heraldyce, historii i genealogii abdulahu. Bibliografia zawiera informacje związane z nazwiskiem abdulahu, co pozwala nam lepiej zrozumieć jego znaczenie.

ŹRÓDŁA

Te źródła są niezbędne do rozpoczęcia zrozumienia abdulahu, a także nazwisk ogólnie.

 1. Abdulah
 2. Abdulahi
 3. Abdullahu
 4. Abdalahe
 5. Abdalahi
 6. Abdelah
 7. Abdula
 8. Abdulahad
 9. Abdulai
 10. Abdularuf
 11. Abdullah
 12. Abdullahi
 13. Abdoulahi
 14. Abdalah
 15. Abdullha
 16. Abdulaev
 17. Avdullahu
 18. Abdelahi
 19. Abdulan
 20. Abdala
 21. Abdallah
 22. Abdallahi
 23. Abdela
 24. Abdelaal
 25. Abdelali
 26. Abdellah
 27. Abdellahi
 28. Abdillah
 29. Abdillahi
 30. Abdola
 31. Abdollahi
 32. Abdoulaye
 33. Abdul
 34. Abdul-ahad
 35. Abdulatif
 36. Abdulaziz
 37. Abdulhadi
 38. Abdulhaqq
 39. Abdulla
 40. Abdulle
 41. Abdulnabi
 42. Abdulrab
 43. Abdulrahim
 44. Abdollah
 45. Abdullaev
 46. Abdelati
 47. Abduallah
 48. Aabdullah
 49. Abdulian
 50. Abdoullah