Pochodzenie nazwiska Abdul majid

 1. Pakistan Pakistan
 2. Irak Irak
 3. Jemen Jemen
 4. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie
 5. Kuwejt Kuwejt
 6. Syria Syria
 7. Oman Oman
 8. Terytorium Palestyńskie Terytorium Palestyńskie
 9. Egipt Egipt
 10. Jordania Jordania
 11. Nigeria Nigeria
 12. Singapur Singapur

Nazwisko Abdul majid. Genealogia, pochodzenie, historia, znaczenie i ważność

Odkrywanie historycznych korzeni nazwiska abdul_majid jest głęboko interesujące, ponieważ prowadzi nas z powrotem do przodków i krewnych, którzy założyli ten ród. Historia nazwiska abdul_majid jest, jak większości nazwisk, złożoną i fascynującą podróżą do odległych czasów w celu rozwikłania pochodzenia abdul_majid. Badanie możliwych początków nazwiska abdul_majid pozwala nam dowiedzieć się więcej o osobach noszących to nazwisko.

Nazwisko Abdul majid na świecie

Chociaż nazwiska mają określone pochodzenie w konkretnym czasie i regionie planety, wiele z nich rozprzestrzeniło się na całym świecie z różnych powodów, jak to jest w przypadku nazwiska abdul_majid. Jest powszechne, że nazwiska takie jak abdul_majid stały się znane w miejscach bardzo odległych od ich kraju lub regionu pochodzenia. Odkryj, które to są. Istnieje znaczne prawdopodobieństwo, że abdul_majid przekroczyło granice swojego miejsca pochodzenia, aby w większym lub mniejszym stopniu osiedlić się w innych częściach świata. Mając do dyspozycji wszystkie informacje, które posiadamy dzisiaj, można stwierdzić, że kraje, w których abdul_majid jest najbardziej rozpowszechnione, to następujące.

Historia Abdul majid

Kronika historyczna dotycząca abdul_majid opiera się na imponującej serii wydarzeń, które były protagonizowane przez tych, którzy nosili to nazwisko na przestrzeni historii. Historyczna podróż nazwiska abdul_majid można prześledzić aż do tych, którzy byli jego pierwszymi nosicielami. Czyny, sposób życia, miejsca zamieszkania, relacje rodzinne, jakie mieli, oraz prace, które wykonywali ci, którzy jako pierwsi przyjęli nazwisko abdul_majid, znajdują się w każdym spojrzeniu wstecz na historię tego rodu.

Sugerujemy, że jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o nazwisku abdul_majid, spróbujcie je zlokalizować za pomocą sugerowanych przez nas źródeł bibliograficznych. Mogą Państwo regularnie odwiedzać naszą stronę, aby uzyskać więcej informacji na temat pochodzenia nazwiska abdul_majid, ponieważ często przyjmujemy znaczące wkłady od innych osób zainteresowanych heraldyką i historią nazwisk. Jest powszechne, że miłośnicy genealogii i nazwisk dostarczają nam informacji o szczególnej wartości, dlatego dane, które oferujemy na temat pochodzenia abdul_majid, mogą ulec zmianie.

Znaczące postacie o nazwisku Abdul majid

Jest więcej niż prawdopodobne, że w historii ludzkości istnieli wybitni ludzie o nazwisku abdul_majid. Niestety, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie wszystkie osoby o nazwisku abdul_majid, które dokonały znaczących czynów, zostały uwzględnione w kronikach i zapisach historycznych. Zakładamy, że były znaczące wkłady w ludzkość dokonane przez osoby o nazwisku abdul_majid, chociaż nie wszystkie zostały udokumentowane do naszych czasów.

Nazwisko Abdul majid i jego źródła bibliograficzne

Dzięki ważnej rewizji bibliograficznej udało nam się do tej pory zgromadzić informacje o heraldyce, historii i genealogii abdul_majid. Nie trzeba dodawać, że konsultacja źródeł bibliograficznych i dokumentalnych jest niezbędna, aby uzyskać dostęp do informacji o pochodzeniu nazwiska abdul_majid. Bibliografia zawiera informacje związane z nazwiskiem abdul_majid, co pozwala nam lepiej zrozumieć jego znaczenie.

ŹRÓDŁA

Te źródła są niezbędne do rozpoczęcia zrozumienia abdul_majid, a także nazwisk ogólnie.

 1. Abdul-majid
 2. Abdelmajid
 3. Abdul hamid
 4. Abdul majeed
 5. Abdul malik
 6. Abdul-hamid
 7. Abdul-wahid
 8. Abdulhamid
 9. Abdulmalik
 10. Abdelmadjid
 11. Abdelmayid
 12. Abdelmjid
 13. Abdul aziz
 14. Abdul amir
 15. Abdul latif
 16. Abdel wahid
 17. Abdul karim
 18. Abdul gadir
 19. Abdul samad
 20. Abdul jalil
 21. Abdul nasir
 22. Abdul bari
 23. Abdel hamid
 24. Abdul qawi
 25. Abdelmagid
 26. Abdul halim
 27. Abdelhafid
 28. Abdelhamid
 29. Abdelmalik
 30. Abdul-ahad
 31. Abdul-amir
 32. Abdul-aziz
 33. Abdul-baqi
 34. Abdul-basir
 35. Abdul-hadi
 36. Abdul-hakim
 37. Abdul-jalil
 38. Abdul-karim
 39. Abdul-qadir
 40. Abdul-rahim
 41. Abdul-rashid
 42. Abdul-raziq
 43. Abdul-samad
 44. Abdul-wadud
 45. Abdul-wakil
 46. Abdul-zahir
 47. Abdulahad
 48. Abdulahi
 49. Abdulai
 50. Abdulatif