Pochodzenie nazwiska Abdelah

 1. Maroko Maroko
 2. Hiszpania Hiszpania
 3. Egipt Egipt
 4. Mauretania Mauretania
 5. Algieria Algieria
 6. Sudan Sudan
 7. Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska
 8. Kanada Kanada
 9. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone
 10. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie
 11. Belgia Belgia
 12. Kamerun Kamerun

Nazwisko Abdelah. Genealogia, pochodzenie, historia, znaczenie i ważność

Odkrywanie historycznych korzeni nazwiska abdelah jest głęboko interesujące, ponieważ prowadzi nas z powrotem do przodków i krewnych, którzy założyli ten ród. Badanie możliwych początków nazwiska abdelah pozwala nam dowiedzieć się więcej o osobach noszących to nazwisko.

Nazwisko Abdelah na świecie

Chociaż nazwiska mają określone pochodzenie w konkretnym czasie i regionie planety, wiele z nich rozprzestrzeniło się na całym świecie z różnych powodów, jak to jest w przypadku nazwiska abdelah. Istnieje znaczne prawdopodobieństwo, że abdelah przekroczyło granice swojego miejsca pochodzenia, aby w większym lub mniejszym stopniu osiedlić się w innych częściach świata. Mając do dyspozycji wszystkie informacje, które posiadamy dzisiaj, można stwierdzić, że kraje, w których abdelah jest najbardziej rozpowszechnione, to następujące.

Historia Abdelah

Kronika historyczna dotycząca abdelah opiera się na imponującej serii wydarzeń, które były protagonizowane przez tych, którzy nosili to nazwisko na przestrzeni historii. Czyny, sposób życia, miejsca zamieszkania, relacje rodzinne, jakie mieli, oraz prace, które wykonywali ci, którzy jako pierwsi przyjęli nazwisko abdelah, znajdują się w każdym spojrzeniu wstecz na historię tego rodu.

Sugerujemy, że jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o nazwisku abdelah, spróbujcie je zlokalizować za pomocą sugerowanych przez nas źródeł bibliograficznych. Jest powszechne, że miłośnicy genealogii i nazwisk dostarczają nam informacji o szczególnej wartości, dlatego dane, które oferujemy na temat pochodzenia abdelah, mogą ulec zmianie.

Znaczące postacie o nazwisku Abdelah

Jest więcej niż prawdopodobne, że w historii ludzkości istnieli wybitni ludzie o nazwisku abdelah. Zakładamy, że były znaczące wkłady w ludzkość dokonane przez osoby o nazwisku abdelah, chociaż nie wszystkie zostały udokumentowane do naszych czasów. Naszym pragnieniem jest wyróżnienie w tej sekcji tych osób o nazwisku abdelah, które z różnych powodów zostawiły swój ślad w biegu historii.

Nazwisko Abdelah i jego źródła bibliograficzne

Dzięki ważnej rewizji bibliograficznej udało nam się do tej pory zgromadzić informacje o heraldyce, historii i genealogii abdelah. Bibliografia zawiera informacje związane z nazwiskiem abdelah, co pozwala nam lepiej zrozumieć jego znaczenie.

ŹRÓDŁA

Te źródła są niezbędne do rozpoczęcia zrozumienia abdelah, a także nazwisk ogólnie.

 1. Abdela
 2. Abdellah
 3. Abdulah
 4. Abdalah
 5. Abdelahi
 6. Abdala
 7. Abdalahe
 8. Abdalahi
 9. Abdallah
 10. Abdel
 11. Abdelaal
 12. Abdelali
 13. Abdelhak
 14. Abdelhay
 15. Abdelilah
 16. Abdella
 17. Abdellahi
 18. Abdelli
 19. Abdillah
 20. Abdola
 21. Abdula
 22. Abdulahi
 23. Abdulai
 24. Abdullah
 25. Abdollah
 26. Abdelelah
 27. Abdelati
 28. Abdelhai
 29. Abdelhaq
 30. Abdalaah
 31. Abdalat
 32. Abdila
 33. Abdulahu
 34. Abdel-lah
 35. Abdeallah
 36. Abdeli
 37. Abdulan
 38. Abdel lah
 39. Abadalalh
 40. Abd-allah
 41. Abdali
 42. Abdalla
 43. Abdallahi
 44. Abdelatif
 45. Abdelaziz
 46. Abdelfatah
 47. Abdelhadi
 48. Abdelhady
 49. Abdellati
 50. Abdelnabi