Pochodzenie nazwiska Abdalah

 1. Tanzania Tanzania
 2. Sudan Sudan
 3. Egipt Egipt
 4. Demokratyczna Republika Konga Demokratyczna Republika Konga
 5. Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska
 6. Niger Niger
 7. Nikaragua Nikaragua
 8. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone
 9. Brazylia Brazylia
 10. Indonezja Indonezja
 11. Uganda Uganda
 12. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nazwisko Abdalah. Genealogia, pochodzenie, historia, znaczenie i ważność

Badanie możliwych początków nazwiska abdalah pozwala nam dowiedzieć się więcej o osobach noszących to nazwisko. Pochodzenie, herb lub różne herby heraldyczne oraz bibliografia, w której wspomniano nazwisko abdalah, są częścią tego ekscytującego badania.

Nazwisko Abdalah na świecie

Istnieje znaczne prawdopodobieństwo, że abdalah przekroczyło granice swojego miejsca pochodzenia, aby w większym lub mniejszym stopniu osiedlić się w innych częściach świata. Mając do dyspozycji wszystkie informacje, które posiadamy dzisiaj, można stwierdzić, że kraje, w których abdalah jest najbardziej rozpowszechnione, to następujące. Lista krajów z największą obecnością osób o nazwisku abdalah daje nam perspektywę na historię nazwiska, wykraczającą poza jego pochodzenie, skupiając się na jego migracjach.

Historia Abdalah

Czyny, sposób życia, miejsca zamieszkania, relacje rodzinne, jakie mieli, oraz prace, które wykonywali ci, którzy jako pierwsi przyjęli nazwisko abdalah, znajdują się w każdym spojrzeniu wstecz na historię tego rodu. Dla osób takich jak Ty, zainteresowanych historią ukrytą za nazwiskiem abdalah, niezbędne jest znalezienie wszelkiego rodzaju informacji, zarówno bezpośrednich, jak i pośrednich, które pomogą zbudować solidną opowieść o tym, jak rozwinęło się narodzenie i ekspansja abdalah.

Jest powszechne, że miłośnicy genealogii i nazwisk dostarczają nam informacji o szczególnej wartości, dlatego dane, które oferujemy na temat pochodzenia abdalah, mogą ulec zmianie. Utrzymujemy naszą stronę internetową w aktualnym stanie dzięki własnym badaniom oraz dzięki wkładom osób takich jak Państwo, po weryfikacji; więc jeśli mają Państwo informacje na temat abdalah i je nam przekażecie, zaktualizujemy je na naszej stronie.

Znaczące postacie o nazwisku Abdalah

Zakładamy, że były znaczące wkłady w ludzkość dokonane przez osoby o nazwisku abdalah, chociaż nie wszystkie zostały udokumentowane do naszych czasów. Niestety, nie wszystkie wkłady osób noszących nazwisko abdalah zostały odnotowane przez kronikarzy tamtych czasów. Naszym pragnieniem jest wyróżnienie w tej sekcji tych osób o nazwisku abdalah, które z różnych powodów zostawiły swój ślad w biegu historii.

Nazwisko Abdalah i jego źródła bibliograficzne

Bibliografia zawiera informacje związane z nazwiskiem abdalah, co pozwala nam lepiej zrozumieć jego znaczenie. Pochodzenie, historia, herb lub różne herby oraz heraldyka abdalah są odnotowane w wielu źródłach i dokumentach, które należy znać, aby lepiej je skompilować.

ŹRÓDŁA

Te źródła są niezbędne do rozpoczęcia zrozumienia abdalah, a także nazwisk ogólnie.

 1. Abdala
 2. Abdalahe
 3. Abdalahi
 4. Abdallah
 5. Abdelah
 6. Abdulah
 7. Abdalaah
 8. Abdalat
 9. Abadalalh
 10. Abd-allah
 11. Abdali
 12. Abdalla
 13. Abdallahi
 14. Abdela
 15. Abdellah
 16. Abdillah
 17. Abdola
 18. Abdula
 19. Abdulahi
 20. Abdulai
 21. Abdullah
 22. Abdollah
 23. Abdaly
 24. Abduallah
 25. Abd allah
 26. Abdall
 27. Abdal
 28. Abdelahi
 29. Abdila
 30. Avdala
 31. Abdulahu
 32. Abdeallah
 33. Abdulan
 34. Abadal
 35. Abatal
 36. Abdel
 37. Abdelaal
 38. Abdelali
 39. Abdelhak
 40. Abdelhay
 41. Abdelilah
 42. Abdella
 43. Abdellahi
 44. Abdelli
 45. Abdill
 46. Abdilla
 47. Abdillahi
 48. Abdille
 49. Abdollahi
 50. Abdul