Pochodzenie nazwiska Abd-allah

 1. Egipt Egipt
 2. Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska
 3. Sudan Sudan
 4. Katar Katar
 5. Zjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie
 6. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone
 7. Bułgaria Bułgaria
 8. Ghana Ghana
 9. Kuwejt Kuwejt
 10. Anglia Anglia
 11. Nigeria Nigeria
 12. Jordania Jordania

Nazwisko Abd-allah. Genealogia, pochodzenie, historia, znaczenie i ważność

Odkrywanie historycznych korzeni nazwiska abd-allah jest głęboko interesujące, ponieważ prowadzi nas z powrotem do przodków i krewnych, którzy założyli ten ród. Historia nazwiska abd-allah jest, jak większości nazwisk, złożoną i fascynującą podróżą do odległych czasów w celu rozwikłania pochodzenia abd-allah. Pochodzenie, herb lub różne herby heraldyczne oraz bibliografia, w której wspomniano nazwisko abd-allah, są częścią tego ekscytującego badania.

Nazwisko Abd-allah na świecie

Chociaż nazwiska mają określone pochodzenie w konkretnym czasie i regionie planety, wiele z nich rozprzestrzeniło się na całym świecie z różnych powodów, jak to jest w przypadku nazwiska abd-allah. Jest powszechne, że nazwiska takie jak abd-allah stały się znane w miejscach bardzo odległych od ich kraju lub regionu pochodzenia. Odkryj, które to są. Lista krajów z największą obecnością osób o nazwisku abd-allah daje nam perspektywę na historię nazwiska, wykraczającą poza jego pochodzenie, skupiając się na jego migracjach.

Historia Abd-allah

Kronika historyczna dotycząca abd-allah opiera się na imponującej serii wydarzeń, które były protagonizowane przez tych, którzy nosili to nazwisko na przestrzeni historii. Historyczna podróż nazwiska abd-allah można prześledzić aż do tych, którzy byli jego pierwszymi nosicielami. Dla osób takich jak Ty, zainteresowanych historią ukrytą za nazwiskiem abd-allah, niezbędne jest znalezienie wszelkiego rodzaju informacji, zarówno bezpośrednich, jak i pośrednich, które pomogą zbudować solidną opowieść o tym, jak rozwinęło się narodzenie i ekspansja abd-allah.

Sugerujemy, że jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o nazwisku abd-allah, spróbujcie je zlokalizować za pomocą sugerowanych przez nas źródeł bibliograficznych. Mogą Państwo regularnie odwiedzać naszą stronę, aby uzyskać więcej informacji na temat pochodzenia nazwiska abd-allah, ponieważ często przyjmujemy znaczące wkłady od innych osób zainteresowanych heraldyką i historią nazwisk. Utrzymujemy naszą stronę internetową w aktualnym stanie dzięki własnym badaniom oraz dzięki wkładom osób takich jak Państwo, po weryfikacji; więc jeśli mają Państwo informacje na temat abd-allah i je nam przekażecie, zaktualizujemy je na naszej stronie.

Znaczące postacie o nazwisku Abd-allah

Jest więcej niż prawdopodobne, że w historii ludzkości istnieli wybitni ludzie o nazwisku abd-allah. Niestety, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie wszystkie osoby o nazwisku abd-allah, które dokonały znaczących czynów, zostały uwzględnione w kronikach i zapisach historycznych. Niestety, nie wszystkie wkłady osób noszących nazwisko abd-allah zostały odnotowane przez kronikarzy tamtych czasów.

Nazwisko Abd-allah i jego źródła bibliograficzne

Dzięki ważnej rewizji bibliograficznej udało nam się do tej pory zgromadzić informacje o heraldyce, historii i genealogii abd-allah. Nie trzeba dodawać, że konsultacja źródeł bibliograficznych i dokumentalnych jest niezbędna, aby uzyskać dostęp do informacji o pochodzeniu nazwiska abd-allah. Pochodzenie, historia, herb lub różne herby oraz heraldyka abd-allah są odnotowane w wielu źródłach i dokumentach, które należy znać, aby lepiej je skompilować.

ŹRÓDŁA

Te źródła są niezbędne do rozpoczęcia zrozumienia abd-allah, a także nazwisk ogólnie.

 1. Abdallah
 2. Abduallah
 3. Abd allah
 4. Abdeallah
 5. Abdalla
 6. Abdallahi
 7. Abdellah
 8. Abdillah
 9. Abdullah
 10. Abdollah
 11. Abdalah
 12. Abdoullah
 13. Abdalaah
 14. Abdala
 15. Abdalahe
 16. Abdalahi
 17. Abdelah
 18. Abdelilah
 19. Abdella
 20. Abdellahi
 21. Abdilla
 22. Abdillahi
 23. Abdollahi
 24. Abdulah
 25. Abdulla
 26. Abdullahi
 27. Abdullahu
 28. Abdelelah
 29. Abdelillah
 30. Aabdullah
 31. Abdellilah
 32. Abdall
 33. Abdalat
 34. Abdoullahi
 35. Abdhulla
 36. Abeidallah
 37. Abdel-lah
 38. Abdylla
 39. Abdel lah
 40. Abadalalh
 41. Abadilla
 42. Abdali
 43. Abdallaoui
 44. Abdela
 45. Abdelaal
 46. Abdelhak
 47. Abdelhay
 48. Abdellati
 49. Abdelli
 50. Abdill