Pochodzenie nazwiska ávila

 1. Brazylia Brazylia
 2. Portugalia Portugalia
 3. Meksyk Meksyk
 4. Hiszpania Hiszpania
 5. Gwatemala Gwatemala
 6. Kolumbia Kolumbia
 7. Panama Panama
 8. Republika Dominikańska Republika Dominikańska
 9. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone
 10. Chile Chile
 11. Argentyna Argentyna
 12. Wenezuela Wenezuela

Nazwisko ávila. Genealogia, pochodzenie, historia, znaczenie i ważność

Historia nazwiska a2vila jest, jak większości nazwisk, złożoną i fascynującą podróżą do odległych czasów w celu rozwikłania pochodzenia a2vila. Możemy próbować prześledzić genealogię nazwiska a2vila, a oprócz pierwotnych miejsc a2vila, możemy dowiedzieć się, gdzie obecnie można znaleźć osoby o nazwisku a2vila. W oparciu o to, co wiemy o sposobie powstawania nazwisk, możemy zaoferować realistyczne wyjaśnienie pochodzenia a2vila.

Nazwisko ávila na świecie

Jest powszechne, że nazwiska takie jak a2vila stały się znane w miejscach bardzo odległych od ich kraju lub regionu pochodzenia. Odkryj, które to są. Mobilność osób noszących nazwisko a2vila sprawiła, że jest ono obecne w różnych krajach, jak można stwierdzić.

Historia ávila

Historyczna podróż nazwiska a2vila można prześledzić aż do tych, którzy byli jego pierwszymi nosicielami. Historia, heraldyka, herby i ewentualna szlachectwo nazwiska a2vila są rozproszone w dokumentach na różnych obszarach i w różnych okresach historycznych, dlatego konieczne jest złożenie skomplikowanej układanki, aby zbliżyć się do faktów z realistycznego punktu widzenia. W poniższych liniach znajdziesz wszystko, co udało nam się zebrać na temat nazwiska a2vila.

Mogą Państwo regularnie odwiedzać naszą stronę, aby uzyskać więcej informacji na temat pochodzenia nazwiska a2vila, ponieważ często przyjmujemy znaczące wkłady od innych osób zainteresowanych heraldyką i historią nazwisk. Prosimy mieć na uwadze, że jeśli są Państwo w stanie dostarczyć więcej danych na temat nazwiska a2vila lub jakiegokolwiek innego nazwiska i jego pochodzenia, będziemy wdzięczni za współpracę z nami poprzez przesłanie nam informacji na temat pochodzenia a2vila.

Znaczące postacie o nazwisku ávila

Niestety, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie wszystkie osoby o nazwisku a2vila, które dokonały znaczących czynów, zostały uwzględnione w kronikach i zapisach historycznych. Nazwisko takie jak a2vila może połączyć osobę z ilustrowanym rodowodem i wybitnym herbem. Jednakże należy pamiętać, że to indywidualne osoby, poprzez swoje życie i działania, przynoszą sławę i uznanie swoim nazwiskom. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, nosi nazwisko a2vila, możecie potencjalnie zbudować ilustrowane rodowody dzięki waszym wysiłkom i cnocie.

Nazwisko ávila i jego źródła bibliograficzne

Nie trzeba dodawać, że konsultacja źródeł bibliograficznych i dokumentalnych jest niezbędna, aby uzyskać dostęp do informacji o pochodzeniu nazwiska a2vila. Uważamy za bardzo zalecane skorzystanie z następujących źródeł, jeśli pragnie się przeprowadzić badania na temat nazwiska a2vila, jak również wielu innych nazwisk. Dostęp do archiwów miejscowości lub miejsc, w których urodzili się i żyli przodkowie, jest oczywiście dobrym sposobem na śledzenie pochodzenia a2vila.

ŹRÓDŁA

Te źródła są niezbędne do rozpoczęcia zrozumienia a2vila, a także nazwisk ogólnie.

 1. àvila
 2. Avila
 3. Auvila
 4. ávalo
 5. Abila
 6. Auvil
 7. Avala
 8. Avilla
 9. Avola
 10. Aviala
 11. Avile
 12. Avilia
 13. Abala
 14. Abeilla
 15. Abela
 16. Abella
 17. Abil
 18. Abilla
 19. Abiola
 20. Abla
 21. Abola
 22. Apilia
 23. Apola
 24. Auville
 25. Avalo
 26. Avella
 27. Avial
 28. Avileo
 29. Abilia
 30. Avilio
 31. Abulla
 32. Abile
 33. Avelia
 34. Aviel
 35. Abiala
 36. Apili
 37. Abaela
 38. Abuela
 39. Ahbil
 40. Avel
 41. Abal
 42. Abalia
 43. Aballay
 44. Aballe
 45. Aballi
 46. Aballo
 47. Abalo
 48. Abeal
 49. Abeel
 50. Abeele